آهنگ بعدی آهنگ قبلی
faaliat

وب آهنگ تابع قوانین جمهوری اسلامی میباشد و در پایگاه ساماندهی وزارت فرهنگ و ارشاد ثبت شده است آهنگ های سایت کاملا مجاز بوده و موزیک های قرار گرفته شده با کسب رضایت صاحب اثر میباشد

دانلود کتاب صوتی رمان زندگی کوتاه است

بدون نظر

مخاطبین و علاقمندان به رمان و کتابهای صوتی پیشنهاد میکنم رمان زیبای زندگی کوتاه است را از وب آهنگ دانلود کنید و از شنیدن آن لذت ببرید

Download Audiobook : Zendegi Kotah Ast Direct Links In The ► webahang.ir

برای دانلود بروی لینک زیر کلیک نمایید

دانلود کتاب صوتی رمان زندگی کوتاه است

▼▼

▼▼

دانلود کتاب صوتی رمان زندگی کوتاه است

مخاطبین عزیز پیش از دانلود شما را با خلاصه داستان این رمان اشنا میکنیم که پیش زمینه ایی در رایطه با این داستان داشته باشید.

همچینین برای راحتی شما در دو پارت لینک دانلود را بارگزاری میکنیم که با سهولت دانلود کنید.

خلاصه داستان:

فلوریا عشق دیرینه آگوستین قدیس بوده بعد از آن که اگوستین تصمیمش به ترک دنیا و تعمید یافتن میگیرد فلوریا را هم که نشانه ای از عشق شهوانی داشت و عشقی حقیقی نبود را ترک میکند.

برای دانلود به لینک های زیر مراجعه کنید

دانلود پارت ۱

دانلود پارت ۲

اطلاعات داستان:

یوستین گردر نویسنده زندگی کوتاه است ترجمه نامه ای است که گردر ادعا میکند زمانیکه برای شرکت در نمایشگاهی در آرژانتین اقامت داشته، از فروشگاهی که کتابهای عتیقه میفروخته، خریده و نامه را زنی به نام فلوریا خطاب به آگوستین قدیس اسقف هیپو نوشته است.

مارکوس اورلیوس آگوستین معروف به آگوستین قدیس، فیلسوف و نظریه پرداز قرن ۴ میلادی است. مارکوس در جوانی عاشق دختری همسن خود به نام “فلوریا آملیا” می‌شود و دوازده سال از عمرش را به صورت غیررسمی با او زندگی می‌کند. آگوستین علاقه‌مند به علم و حکمت است و در سنین کم مقام مدرس و خطیب سلطنتی را کسب می‌کند.

پس از مطالعه‌ی آثار سیسرون (خطیب و نویسنده‌ی رومی) به فلسفه و تجرید روی می‌آورد. انقلابی روحانی در وجود اگوستین شکل می‌گیرد و جلوه‌های زندگی مادی در نظرش رنگ می‌بازد. پس معشوقه‌اش را که یادگار ایام غفلت و نماد وسوسه و معصیت است از خود می‌راند و توّابانه به جامعه‌ی رهبانیت کلیسا می‌پیوندد.

سال‌ها بعد وقتی که اسقف بزرگ کلیسای هیپورگیوس شد مجلّد اعترافات مشهور خود را می‌نویسد. نسخه‌ای از این اعترافات در کنیسه‌ای دور در قرطانجه به دست فلوریا می‌رسد. همخانه‌ی سال‌های دور فلوریا اینک تبدیل به راهبی افراطی شده که شیره‌ی زندگی را با وسواس فکری و ریاضتی بیمارگونه در وجود خود خشکانده و در هزارتوی عقاید و نظریات باطل راه گم کرده است.

گردر، آگوستین را نماد گذار از تفکر کهن یونانی-رومی به آیین جهانی مسیح می‌داند و نقدنامه‌ای که از زبان فلوریا بر نظریات و عقاید افراطی قدیس می‌نویسد را می‌توان چالشی بزرگ برای فرهنگ مسیحی- اروپایی دانست.

یوستین گردر، نویسنده ی مشهور نروژی و خالق آثار جاودانه ای چون راز فال ورق و دنیای سوفی در رشته های الهیات، ادبیات و فلسفه به تحصیل پرداخته است. تخصص او ساده کردن فلسفه و تشریح آراء حکما و فیلسوفان بزرگ تاریخ بشر است.

───|♫🎤🎻🎤♪|───
برای حمایت از صاحب این اثر لینک این پست را در صفحات اجتماعی خود به اشتراک بگذارید.
همچنین خواهشمندیم با نظرات و پیشنهادات خود ما را یاری بفرمایید.
کلام آخر در صورت مشاهده مشکل در متن آهنگ ، پست و یا غیر مجاز بودن پست از طریق فرم تماس به ما اطلاع بدهید.مطالب مشابه